Istnieje usługa, o której być może nie wiesz, a która może zapewnić sprawność i płynność działania Twojego pojazdu - wymiana płynu przekładniowego.

detailing

Ta łatwo przeoczona czynność serwisowa może pomóc przedłużyć żywotność skrzyni biegów Twojego pojazdu.

"Podczas normalnego serwisowania skrzyni biegów wymieniana jest tylko część zużytego płynu. Reszta pozostaje w środku, co może powodować poślizg i zużycie skrzyni biegów" - powiedział Dennis Madden, dyrektor generalny Stowarzyszenia Producentów Automatycznych Skrzyń Biegów, stowarzyszenia handlowego z siedzibą w Kalifornii, które istnieje od 1954 roku.

"W ramach usługi wymiany płynu wymienia się prawie cały płyn w skrzyni biegów. To zmniejsza ciepło i może sprawić, że skrzynia biegów będzie działać przez wiele lat."

Madden zaoferował następujące spostrzeżenia na temat skrzyni biegów i usługi wymiany płynu transmisyjnego:

  • Precyzyjnie dostrojona skrzynia biegów pozwala Twojemu pojazdowi sprawnie przesuwać się między biegami, zapewniając niezliczone godziny beztroskiej jazdy.
  • Płyn przekładniowy chłodzi skrzynię biegów i zapewnia połączenie między silnikiem a kołami. Zdrowy płyn może przedłużyć żywotność skrzyni biegów i utrzymać właściwą charakterystykę zmiany biegów.
  • Tradycyjny serwis skrzyni biegów: Technik wyjmuje panewkę płynu i wymienia filtr skrzyni biegów. Następnie ponownie montuje panewkę i napełnia skrzynię biegów.
  • Usługa wymiany płynu przekładniowego: Wymienia prawie cały płyn w skrzyni biegów, co pomaga sprzęgłom skrzyni biegów mocniej się trzymać i zmniejsza ciepło.
  • Najlepiej, jeśli serwis skrzyni biegów obejmuje zarówno podstawową wymianę filtra, jak i wymianę płynu.
  • Serwisuj skrzynię biegów co dwa lata zgodnie z zaleceniami producenta lub częściej w warunkach intensywnej eksploatacji.

Socialmedia

Warte uwagi

CleanTech

CleanTech wytwarza kosmetyki oraz dodatki do samochodów najwyższej jakości, którą gwarantuje wysoka wiedza założycieli oraz pasja osób je tworzących. Na ekipę CleanTech Company...

RR Customs

Menzerna