Shiny Garage to profesjonalna polska marka kosmetyków dla samochodów stworzona dla fanów auto-detalingu. Produkty tej marki są dostępne w przystępnych cenach,a jednocześnie są wysokiej jakości, która jest testowana zarówno przez producenta jak i profesjonalnych detailerów. 

Shiny Garage oferuje bardzo wydajne i skuteczne preparaty, które przeznaczone są do pielęgnacji lakieru, plastików, kół czy też wnętrza naszego samochodu, ale także odświeżacze i inne akcesoria. 

Popularne produkty: 

Shiny Garage Glass Polish Pro 250ml

To mleczko do czyszczenia powierzchni szyb, którego bazą jest tlenek ceru i inne dodatki czyszczące. Gdy porównamy je do produktów oferowanych przez konkurencję jest ono dość tłustym produktem, który pozwala na długą pracę oraz nie generuje płynu. Z tego powodu bardzo spodobał się nam przy usuwaniu trudnych do wyczyszczenia zatłuszczeń i nalotów na wewnętrznej stronie szyb. Świetnie radzi sobie także zarówno z małymi i średnimi osadami kamiennymi.

Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover 500ml

Ten produkt usuwa metaliczne zanieczyszczenia. Nie jest dla niego problemem usunięcie cząsteczek rdzy i metalu z powierzchni malowanych, ale także gumy, szkła i chromu. Jest idealny do wstępnego czyszczenia lakieru i felg. Przy jego aplikacji zachodzi reakcja, która powoduje " krwawienie" produktu. To jeden z najlepszych deironizrów na rynku pod względem czyszczenia. Jeśli zaś chodzi o gęstość to znajduje się w środku stawki. Jest to jednak jego zaleta, ponieważ dobrze się rozpływa, a jednocześnie wolno spływa. Minusem jest to, że szybko paruje w wysokich temperaturach, dlatego lepiej stosować go w zamkniętym pomieszczeniu. 

Kompleksowe czyszczenie samochodu

Shiny Garage Seal Separator 200ml Sztyft do uszczelek

To produkt, który jest dedykowany do czyszczenia uszczelek drzwiowych naszego samochodu. Jego formuła jest bogata w składniki odżywiające i antystatyczne, co pomaga ich pielęgnacji oraz zapobiega przymarzaniu. Produkt ten zachowuje właściwości przy temperaturach rzędu -50 stopni, a jego butelka jest zaopatrzona w wygodny aplikator. 

Shiny Garage Extra Dry Fabric Cleaner Shampoo 500ml

To produkt, który przeznaczony jest do czyszczenia materiałów wrażliwych na przemoczenie takich jak podsufitki czy boczki drzwiowe. Nie wymaga on wody by go spłukać a to gwarantuje brak możliwości odklejenia się czyszczonego materiału. Jest on oparty na technologii sieciowania zaburzeń co oznacza, że w trakcie wysychania produkt ten zamyka zanieczyszczenia i pozwala je usunąć przy pomocy suchej szmatki lub prostego odkurzacza. Jego dodatkowe zalety to neutralne pH, odżywianie kolorów, przyjemny zapach oraz zamykanie por tapicerki co sprawia, że trudniej się brudzą. 

Shiny Garage Scan Inspection Spray 500ml

To produkt, który jest mieszaniną aktywnych środków powierzchniowo czynnych i odparowujących rozpuszczalników. Taki dobór kompozycji gwarantuje całkowite pozbycie się resztek pasty polerskiej oraz wręcz idealne odtłuszczania lakieru. Dzięki temu produktowi inne produkty takie jak wosk będą lepiej wiązać się z powierzchnią. Shiny Garage Scan Inspection Spray charakteryzuje też przyjemny zapach oraz brak węglowodorów co pozwala go używać w zamkniętych pomieszczeniach. 

Shiny Garage Peach & Mango Air Freshener 250ml

To produkt który nie tylko odświeża wnętrze samochodu, ale także eliminuje cząstki bakterii. Ma bardzo przyjemny i trwały zapach brzoskwiń i owoców mango, co uprzyjemni czas spędzony w samochodzie. Jest to jeden z niewielu odświeżaczy w spreju, którego trwałość liczy się nie w godzinach, a dniach. Jest także nisko toksyczny oraz łatwo biodegradowalny dzięki czemu jest bezpieczny zarówno dla nas jak i środowiska. 

Socialmedia

Warte uwagi

Tenzi - producent preparatów samochodowych

Tenzi to polska firma, która zajmuje się produkcją czyszczących preparatów przeznaczonych do samochodów i nie tylko. Środki produkowane przez to przedsiębiorstwo wyróżniają się przede...