RR Customs jest producentem folii oraz kosmetyków do pielęgnacji samochodu. Jest to polska, wyspecjalizowana w swoim sektorze firma. Asortyment obejmuje obecnie ponad 1000 produktów i ciągle jest wzbogacany. W swojej ofercie posiada również dwie linie produktów najwyższej klasy specyfikom detailingowym. Wybierając RR Customs wybierasz:

Najwyższą jakość - każdy produkt ma unikalny skład, który pozwala na dokładne wyczyszczenie różnych elementów samochodu.

Różne wersje pojemności - oferowane są produkty w pojemnika 100ml, 500ml, 1000ml lub 5000ml, czym wpasowują się w potrzeby wszystkich klientów.

Design - unikalna, przyciągająca wzrok kolorystyka i wzornictwo, wyróżniają produkty RR Customs pośród innych. Dodatkowym autem jest przyjemny, niedrażniący zapach.

Reakcja na potrzeby klienta - słuchając opinii i badając rynek, firma ciągle udoskonala i wprowadza produkty, na które jest zapotrzebowanie. Receptury są ciągle modyfikowane, aby były jak najlepsze i spełniały wymagania konsumentów. Wraz z rozwojem technologii prowadzane są także usprawnienia produkcyjne.

RRC HARDCORE serii Car Wash

Na ciężkie zabrudzenia polecamy dwufazowy wysoko skoncentrowany preparat o szerokich spektrum zastosowania. Nadaje się do czyszczenia bardzo wielu elementów - karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych etc. Polecany do szczególnie mocno zabrudzonych powierzchni. Można go stosować zarówno jako pianę jak i oprysk. Pewny i bezpieczny skład - nie zawiera fosforanów.

Car Wash Wheel Gel

Żel przeznaczony do czyszczenia felg. Po nałożeniu tworzy grubą i skoncentrowaną warstwę. Stworzony do usuwania brudu drogowego, zabrudzeń z elementów kół, opon i hamulców. Preparat nawilża włókna szczotki myjącej, przez co nie ma obaw o uszkodzenie kół lub innych części samochodowych przy mocnym tarciu czy szorowaniu. Naturalne pH sprawia, że nadaje się do czyszczenia dowolnego typu wykończenia kół malowanych, polerowanych metali, chromowanych, anodowanych, powlekanych proszkowo, z włókien węglowych lub oklejanych winylowymi foliami. Kontakt z brudem powoduje zabarwienie się Wheel Gel na czerwono, co przekłada się na optymalizację procesu czyszczenia.

Glass Cleaner

Opracowana przez najlepszych specjalistów piana do czyszczenia szyb. Idealnie sprawdza się również do przemywania powierzchni przed montażem folii do zmiany koloru lub grafiki reklamowej. Szybko i dogłębnie wnika w brud i usuwa go nie pozostawiając śladu, a czyszczona powierzchnia jest lśniąca i odtłuszczona.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

RRC Car Wash Tire & Rubber Cleaner

Dogłębnie penetrujący środek zasadowy przeznaczony do mycia gum (opony, gumowe dywaniki etc.). Pozostawia powierzchnie w idealnej czystości. Przez zastosowanie nowoczesnej, unikatowej formuły preparat działa od razu po nałożeniu. Oddziela cząsteczki brudu, co ułatwia ich usunięcie bez konieczności żmudnego szorowania. Powierzchnia po zastosowaniu RRC Car Wash Tire & Rubber Cleaner jest odtłuszczona i przygotowana do nałożenia dressingu. Dobrze sprawdza się w duecie z RRC Tire Dressing. Preparat jest bezpieczny dla felg oryginalnie lakierowanych.

RRC Car Wash Tar and Glue Remover

Skuteczny preparat do przygotowania powierzchni lakierowanych pod woski oraz powłoki ochronne. Niezastąpiony przed rozpoczęciem procesu polerowania. Dedykowany do zabrudzeń takich jak: smoła, żywica, utwardzone kleje, soki z drzew. Bez problemu usunie je z powierzchni lakieru, szyb oraz komory silnika samochodu. Zaletami środka są długi czas odparowywania oraz doskonałe przenikanie osadów pochodzenia drogowego. Może być stosowany na każdej lakierowanej powierzchni. Uwaga! Nie używać na gumę, aluminium oraz elementy wykonane z niskiej jakości tworzyw sztucznych.

Surface Cleaner

Uniwersalny preparat czyszczący, stworzony na bazie alkoholu o przyjemnym zapachu. Usuwa wszelkie zabrudzenia i odtłuszcza powierzchnię.

RR Customs Surface Cleaner

Wygodny w użyciu, wysokowydajny preparat czyszczący do zastosowań profesjonalnych, przemysłowych, instytucjonalnych. Umożliwia usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń podczas jednorazowej aplikacji.

Socialmedia

Warte uwagi

Kosmetyki samochodowe SONAX

Firma SONAX plasuje się na czołowym miejscu ze swymi środkami do pielęgnacji samochodów. Produkty sygnowane logiem SONAX znaleźć można na całym świecie, również w Polsce. Preparaty te...