Kosmetyki samochodowe, czyli ADBL

Udostępnij:

ADBL jest obecnie czołowym producentem chemii samochodowej. Jako nieliczni ADBL nie tylko kontrolują cały proces produkcji wszystkich kosmetyków, ale doglądają również realizacje poszczególnych pomysłów od samego początku.

W swojej ofercie posiadają nie tylko kosmetyki samochodowe, ale także narzędzia czy też różnego rodzaju akcesoria. Są one używane przez wielu profesjonalistów autodetalingu. Ponadto stosują je również pasjonaci oraz wszyscy ci, którzy cenią sobie przede wszystkim wysoką jakość.

Vampire Liquid - ADBL

jest to środek, którego przeznaczeniem jest usuwanie płynu z klocków hamulcowych czy też lotnej rdzy. Poza tym przy jego użyciu można również pozbyć się innych zanieczyszczeń o pochodzeniu metalicznym z powierzchni karoserii. Ma on bardzo płynną konsystencję, dzięki której z łatwością można go rozpylić. Nie spływa również zbyt szybko, dlatego można długo na nim pracować. Ma neutralne pH dlatego też nie ma żadnych obaw w związku z tym, iż mogłyby zostać uszkodzone jakieś z elementów nadwozia.

Yeti - produkt ADBL

jest to pianka, która jak i poprzedni produkt ma neutralne pH. Dzięki bardzo dużej ilości składników pianotwórczych, piana po zastosowaniu ma konsystencję bardzo dobrze zbitej śmietany. Jest gęsta i ma świetne właściwości penetracji brudu. Jest on w formie koncentratu. Doskonale radzi sobie z brudem, jest jednak bezpieczny dla powierzchni, na których jest używany. To wszystko sprawia, że jakoś w stosunku do ceny jest niezwykle widoczna. Wyróżnia się na rynku europejskim pod tym względem. Jest dostępna w 5 zapachach dlatego samodzielnie można zdecydować, jaki najbardziej przypada do gustu.

APC ADBL

jest to produkt typu APC, który cechuje się przede wszystkim bardzo wysokim poziomem koncentracji. Można go stosować do różnych powierzchni, na zewnątrz, jak i we wnętrzu. Dzięki jego użyciu można dogłębnie oczyścić powierzchnie z zabrudzeń. Dzięki specjalnej recepturze, zanieczyszczenia zatrzymują się w roztworze. To sprawia, że bardzo szybko i z łatwością można je usunąć.

ADBL Interior QD

dzięki temu produktowi można wyczyścić wszystko znajdujące się we wnętrzu pojazdu. Można zatem odświeżyć wnętrze i przywrócić odpowiedni wygląd tym elementom, które przez dłuższy czas były zabrudzone. Nie zostawia on smug nawet na tych elementach, które są lakierowane. W kilka minut można odświeżyć całe wnętrze dzięki temu produktowi. Natomiast znajdujące się w nim filtry UV, skutecznie zabezpieczą je przed starzeniem.

Shampoo- ADBL

jest to szampon przeznaczony do karoserii, ma podobnie jak wcześniejsze produkty pH neutralne. To co go wyróżnia, to zapach Coca-Coli. Jest bezpieczny dla każdej powierzchni. Ma dodatki w postaci olejków cytrynowych i pomarańczowych. Dzięki temu można z jego pomocą usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Zabezpieczenie karoserii

ADBL Puffy Towe

jest to bardzo delikatna mikrofibra. Jej głównym przeznaczeniem jest polerowanie wosków czy też docieranie quick detailera. Jej krawędzie są obszyte specjalną, bardzo miękką tkaniną. Dzięki temu bardzo łatwo się z niej korzysta, a po dłuższym czasie tkanina się nie strzępi.

Micro Wash - ADBL

jest to produkt, dzięki któremu można wyprać mikrofibrę. Jest mieszaniną syntetycznych detergentów oraz składników naturalnych. Ma również dodatki zmiękczające wodę oraz oraz naturalne rozpuszczalniki. Dzięki temu wszystkiemu nie są niszczone naturalne właściwości mikrofibry. Usuwa z mikrofibry wszystkie zanieczyszczenia, pozostawiają ją miękką i chłonną. Dodatkowo po wypraniu w danym produkcie mikrofibra ma bardzo delikatny zapach jabłka i cytrusów.

ADBL Tire and Rubber Cleaner

środek do czyszczenia elementów gumowych, opon. Zawiera składniki, które ułatwiają znacząco wypłukiwanie i przede wszystkim wysychanie opon. Bardzo szybko usuwa zabrudzenia oraz pozostałości po dressingach opon. Odtłuszcza, dlatego też po jego zastosowaniu można nałożyć nowy dressing.

ADBL Synthetic Spray Wax - wosk do stosowania na suchy lub też mokry lakier

mieszanina syntetycznych polimerów, bardzo łatwa i szybka w nakładaniu. Można go stosować samodzielnie lub jako dodatkową warstwę, chociażby na wosk. Dzięki niemu można uzyskać głębie koloru i oczywiście połysk. Pozostawia także bardzo gładką, miłą w dotyku powierzchnię. Zapobiega również osadzaniu się kurzu i pozostawianiu odcisków palców. Jego trwałość to od 1 do 2000 kilometrów. Wszystko zależy przede wszystkim od warunków atmosferycznych i samego sposobu mycia.

Socialmedia

Warte uwagi

Kod P0456 - znaczenie, przyczyny, objawy (i jak...

Kod usterki P0456 pojawia się w jednostce sterującej silnika, gdy w układzie EVAP występuje niewielka nieszczelność. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, a w tym przewodniku...