Firma SONAX plasuje się na czołowym miejscu ze swymi środkami do pielęgnacji samochodów. Produkty sygnowane logiem SONAX znaleźć można na całym świecie, również w Polsce. Preparaty te cechują się niezwykłą skutecznością oraz wydajnością.

Kosmetyki oferowane przez firmę SONAX nadają się nie tylko dla kierowców zwracających uwagę na wygląd swojego auta, ale także dla profesjonalnych warsztatów zajmujących się auto detailingiem. Z marką SONAX Twoje auto znowu będzie wyglądało jak nowe.

Oferta firmy SONAX

SONAX oferuje bardzo szeroką paletę środków do pielęgnacji samochodów, m.in.:

 • wosk koloryzujący w różnych barwach,
 • wosk do regeneracji lakieru,
 • szybki wosk w płynie,
 • pasta woskowa,
 • pasta lekkościerna,
 • szampon nabłyszczający,
 • szampon z woskiem,
 • środek do pielęgnacji elementów gumowych,
 • pianka do czyszczenia tapicerki zwykłej i skórzanej,
 • płyn do mycia szyb,
 • preparat do neutralizowania zapachów,
 • środek do pielęgnacji deski rozdzielczej,
 • odmrażacz do zamków i szyb,
 • płyny do spryskiwaczy,
 • gąbka do nakładania wosku.

Popularne kosmetyki SONAX

Polimer Sonax - Profiline Polymer Net shield

Sonax 223 300 jest środkiem do pielęgnacji i ochrony powłoki lakierniczej samochodu. Produkt ten tworzy polimerową powłokę ochronną, która jest bardzo wytrzymała. Warto również zaznaczyć, że powłoka odpowiednio przylega do lakieru, dzięki czemu zapewnia odpowiednie odprowadzanie wody, ożywia kolor, a także zapewnia doskonałą ochronę przed przywieraniem wszelkiego brudu oraz przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Sonax Nano Paint Protect

Sonax 236 041 to preparat mający zadanie długotrwałej ochrony lakieru, który bazuje na nanotechnologii. Preparat ten tworzy bardzo twardą powłokę, która składa się z warstw nano-cząsteczek krzemianu. Nadaje się do lakierów zwykłych, metalizowanych, jak i do lakierów odpornych na zadrapania. Produkt nadaje świeżości powłoce lakierniczej, chroni ją przed zabrudzeniami oraz gwarantuje szybkie odprowadzanie wody. Sonax Nano Paint Protect może się utrzymać na aucie nawet do 12 miesięcy.

Szczotka do czyszczenia tapicerki i skóry

Szczotka czyszcząca do tapicerki marki Sonax cechuje się wysoką jakością i nadaje się zarówno do tapicerki skórzanej o gładkiej fakturze, jak i do tapicerki tekstylnej. Dzięki ergonomicznej formie zapewnia dogłębne czyszczenie na mokro i na sucho i co ważne, nie niszczy czyszczonej powierzchni. Oprócz funkcjonalnego kształtu posiada także specjalne włosie, które dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Zestaw do usuwania rys i zarysowań

Sonax 553 141 to zestaw preparatów do ręcznego usuwania rys, który składa się z dwóch past polerskich - pasty do polerowania wstępnego oraz pasty wykańczającej. Zestaw ten gwarantuje usuwanie dość głębokich rys w 2 lub 3 krokach (za wyjątkiem rys sięgających do lakieru bazowego lub podkładu). Pasty te mogą być stosowane na wielu powłokach lakierniczych - lakierach akrylowych, metalizowanych, perłowych oraz lakierach odpornych na zadrapania.

Mleczko do czyszczenia skóry

Sonax 291 141 jest wysokogatunkowym mleczkiem do łagodnego oczyszczania i konserwowania powierzchni skórzanych wewnątrz auta, osłon na koła motocyklowe oraz innych gładkich skór. Barwa i zapach skóry zostają odświeżone, a wszelkie zabrudzenia, nawet te tłuste - znikają. Skóra staje się bardziej sprężysta i jest mniej narażona na pęknięcia. Preparat zawiera woski pszczele i silikonowe, które gwarantują skórze ochronę i działają hydrofobowo. Po wchłonięciu produktu skóra utrzymuje pierwotną przyczepność.

Socialmedia

Warte uwagi

Powłoki ceramiczne i kosmetyki samochodowe...

Fireball lśni i pachnie  Fireball stawia poprzeczkę swoim konkurentom dość wysoko w świecie auto detalingu. Najważniejszym założeniem firmy jest jakość premium w każdym...