Firma Soft99 to jedna z najbardziej znanych na całym świecie marek kosmetyków przeznaczonych do samochodów. Firma ta importuje i jest jedynym wyłącznym dystrybutorem Soft99 w Europie. Jej najważniejszym celem jest dalsze popularyzowanie marki, a także zwiększanie udziału na rynku na Starym Kontynencie. Nie tylko we flagowych kategoriach wosków twardych, gdzie deklasuje ona wszystkich konkurentów, ale w szerokim asortymencie produktowym. 

Wizja

Soft99 to najbardziej ceniona i znana marka kosmetyków do samochodów pośród pasjonatów motoryzacji w całej Europie i nie tylko. 

Misja

Misją firmy jest zwiększanie zaangażowania i świadomości konsumentów w pielęgnowaniu swojego samochodu. Najważniejszym założeniem jest to, aby klienci konsekwentnie używali do tego celu nowoczesnych kosmetyków najwyższej jakości. 

Soft99 - Dark & Black Wax

Twardy wosk, który służy do pielęgnowania czarnych i ciemnych lakierów. Najważniejszą zaletą tego produktu jest nadawanie wysokiego połysku bez powstania nierówności na karoserii. Powstaje solidna i odporna na wysokie temperatury powłoka ochronna na lakierze o właściwościach hydrofobowych. 

Soft99 - Fusso Coat 12 Months Wax Light

To rodzaj nowoczesnej powłoki ochronnej z połyskiem w formie wosku. Powłoka utworzona przez preparat jest trwała i hydrofobowa. Preparat właściwy do białych i bardzo jasnych karoserii. Dzięki zawartości specjalnych polimerów fluorowych powłoka znacznie utrudnia przywieranie brudu i pomaga w odprowadzaniu wody. Lakier staje się odporny również na działanie kwaśnych deszczy i gazów. Preparat ten blokuje również promienie ultrafioletowe, co zapobiega odbarwieniom. 

Soft99 - Pearl & Metallic Soft

Dzięki paście woskującej Pearl & Metallic Soft możliwe jest uzyskanie dodatkowej warstwy ochronnej przed osadzaniem się zanieczyszczeń i kurzu, a także przed deszczem.

Usuwanie zabrudzeń na lakierze

Preparat doskonale podkreśli również połysk lakieru - jeżeli zajdzie taka potrzeba - usunie całkiem nowe zabrudzenia. Pearl & Metallik Soft to preparat przeznaczony do delikatnych lakierów metalik, a także lakierów perłowych mikowych. Właściwie dobrana konsystencja sprawia, że jest on bardzo łatwy w aplikacji i można go stosować także na lakierowanych powierzchniach lusterek i zderzaków samochodowych. 

Soft99 Fabric Spot Remover

Soft99 Fabric Spot Remover. To zestaw czyszczący, który sprawdzi się idealnie podczas usuwania mocnych zabrudzeń z tapicerek materiałowych. Trzy proste kroki, do których należy mycie, płukanie i absorpcja, dzięki którym możliwe będzie szybkie osiągnięcie pożądanego efektu. Bardzo zaawansowany środek czyszczący wraz ze specjalnie zaprojektowaną gąbką tworzą idealny zestaw do czyszczenia.

Soft99 Hydro Gloss Wax

To najnowszej generacji wosk, którego formuła opiera się na wodzie i nie zawiera żadnych rozpuszczalników, które są szkodliwe dla ceramiki, czy kwarcu na karoserii samochodowej. Regeneruje on powłokę lakieru, tworząc na nim ochronną warstwę hydrofobową i nadaje mu przy tym blasku. Nakładanie wosku przebiega bardzo sprawnie dzięki załączonej mikrofibrze, co daje niemalże natychmiastowe zniewalające rezultaty. 

Soft99 Tire Coating Pure Shine 

Soft99 Tire Coating Pure Shine to powłoka służąca do nabłyszczania powierzchni opon. Pozwala ona na wydłużenie trwałości opon w samochodzie. Dzięki niemu opony zachowają naturalny połysk. Water-Based Tire Coating Pure Shine nie zawiera rozpuszczalników naftowych. Dwie gąbki o wyprofilowanym kształcie ułatwią rozprowadzenie preparatu na każdym rodzaju opon.

Socialmedia

Warte uwagi

Problemy z płynem kierowniczym mogą powodować...

Nie pokonasz tej krętej drogi bez wspomagania kierownicy. Praktycznie każdy nowoczesny pojazd wyposażony jest w tę technologię. Wspomaganie kierownicy to nie tylko wygoda, ale również...