Autoglym to angielska marka autokosmetyków, która od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem i popularnością wśród największych producentów samochodów, w ponad 40 krajach na całym świecie! Prostota użytkowania, wysoka wydajność i efektywność stanowią swoiste motto tej marki, która nieustannie się rozwija i doskonali.

Obecnie, Autoglym realizuje innowacje w zakresie ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Autoglym to gwarancja pielęgnacji na najwyższym, światowym poziomie!

Fast Glass 

Z pewnością każdy kierowca zdaje sobie sprawę ze znaczenia dobrej widoczności dla bezpieczeństwa jazdy. Aby być pewnym, że dbamy o nią jak najlepiej, warto zaopatrzyć się w specjalistyczny produkt Fast Glass. Preparat ten, jako jeden z nielicznych na rynku, nie zawiera cząstek ściernych, wosków ani silikonów, które są przyczyną groźnego matowienia szyb w czasie deszczu. Co więcej, Fast Glass to mieszanka wyspecjalizowanych substancji, które sprawiają, że czyszczenie nim szyb zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu, staje się bardzo szybkie i sprawne. Produkt ten nadaje się również do czyszczenia okien z akrylu lub innych, różnych tworzyw sztucznych. Nie pozostawia on smug, za to sprawia, że szyby naszych aut stają się krystalicznie czyste i lśniące. 

Intensiv Tar Remover 

Jeśli zależy nam na pozbyciu się wszelkich plam wewnątrz i na zewnątrz naszego auta, warto skierować swoje kroki do sklepu po Intensiv Tar Remover. Już mała ilość tego specjalistycznego produktu rozpuszcza wszelkie plamy z: oleju, tłuszczu, silikonu, wosku, żywicy, paliwa, kleju, a nawet groźnej dla lakieru samochodowego smoły. Stosować go można również na gumie, syntetycznych dywanach oraz tapicerce. Produkt aplikujemy na szmatkę, bądź gąbeczkę, którą przykładamy na kilka minut do zabrudzenia. Po upływie tego czasu, ścieramy plamę. Należy jednak pamiętać, że po aplikacji produktu, konieczne jest wytarcie i zmycie czyszczonego panelu specjalistycznym szamponem i spłukanie go wodą! 

Zapach do samochodu

Odour Eliminator Autoglym

Każdy, kto marzy o pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu wewnątrz swojego auta, powinien zaopatrzyć się w produkt marki Autoglym: Odour Eliminator. Preparat ten, dzięki specjalistycznej formule rozbijającej łańcuchy eteryczne, nie tylko tłumi, a wręcz eliminuje wszelkie niechciane zapachy w samochodzie, wywołane przez: wilgoć, zwierzęta, tytoń czy spaliny. Sposób użycia produktu jest banalny. Wystarczy rozpylić go wewnątrz auta: na tapicerkę, dywany lub wykładziny, a następnie zamknąć samochód na kilka godzin (dlatego też zaleca się stosowanie preparatu wieczorem). Następnego dnia, otwierając samochód, powita nas świeży i przyjemny zapach wody kolońskiej. Co ważne, preparat można stosować tak często, jak tylko jest to potrzebne. 

Rapid Detailer

Rapid Detailer to produkt o podwójnym działaniu, przeznaczony do codziennego stosowania. Używamy go między regularnym myciem a końcowym woskowaniem pojazdu, aby pozbyć się kurzu i odcisków palców. Produkt ten jest również przeznaczony do współpracy z innym preparatem marki Autoglym: Detailing Surface Clay Bar. Pełni on wówczas funkcję smaru. 

Autofresh

Jeśli chcemy się pozbyć z wnętrza naszego samochodu niechcianych zapachów, spowodowanych przez: wilgoć, zwierzęta, tytoń czy spaliny, warto zainteresować się produktem Autofresh marki Autoglym. Spryskując wnętrze naszego pojazdu tym preparatem, wywołujemy w nim przepiękny zapach cytrusowego gaju. Autofresh nie brudzi tapicerki, nie powoduje przebarwień. Co więcej, może być stosowany zależnie od naszych potrzeb.

Socialmedia

Warte uwagi

Kosmetyki samochodowe, czyli ADBL

ADBL jest obecnie czołowym producentem chemii samochodowej. Jako nieliczni ADBL nie tylko kontrolują cały proces produkcji wszystkich kosmetyków, ale doglądają również realizacje...