Tenzi - producent preparatów samochodowych

Udostępnij:

Tenzi to polska firma, która zajmuje się produkcją czyszczących preparatów przeznaczonych do samochodów i nie tylko. Środki produkowane przez to przedsiębiorstwo wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością. Posiadają one normy wymagane przez przepisy Unii Europejskiej. Jest to możliwe dzięki temu, iż formuły preparatów powstają w nowoczesnych laboratoriach, gdzie są także poddawane specjalistycznym testom, w tym także kontrolom jakości.

Quartz Shampoo

To preparat, który ma przede wszystkim działanie zabezpieczające. Dzięki kwarcowej powłoce możliwa jest lepsza ochrona lakieru samochodu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak choćby deszcz, grad czy brud. Działanie tego szamponu można zauważyć już po pierwszym użyciu. Warto także stosować go regularnie, ponieważ takie działanie zwiększa trwałość kwarcowej powłoki.

Tar & Glue Remover

Ten środek jest przydatny jako niezwykle skuteczny preparat czyszczący. Nie służy jednak do ogólnego czyszczenia samochodu, a jedynie usuwania niezwykle trudnych zabrudzeń. Preparat ten ma zastosowanie w czyszczeniu lakieru oraz tapicerki wykonanej z materiału tekstylnego. Ze względu na zawartość rozpuszczalników nie jest wskazane, by stosować go na powierzchniach plastikowych czy gumowych.

Ceramic Wax

To środek, który pomoże w jeszcze lepszej ochronie samochodowej karoserii. Dodatek wosku carnauba do oryginalnej formuły tego preparatu sprawia, że połysk lakieru będzie utrzymany przez wiele miesięcy po zastosowaniu. To właśnie ten preparat potrafi ochronić lakier przed działaniem takich czynników zewnętrznych jak promieniowanie UV.

Carnauba Wax

To preparat, który jest naturalnym środkiem chroniącym lakier samochodowy przed działaniem zewnętrznych czynników. Zarówno promienie UV, jak i takie zabrudzenia jak piasek potrafią zmatowić karoserię. Dlatego też warto zastosować tego typu preparat, który daje gwarancję połysku przez wiele miesięcy po zastosowaniu. Dzieje się tak między innymi dzięki hydrofobowości tego środka.

Czyszczenie kokpitu

Kokpit Mat

To środek do czyszczenia wnętrza samochodu. Czasami trudno jest doczyścić zabrudzone tworzywa sztuczne ze względu na to, że rozpuszczają się one pod wpływem niektórych środków czyszczących. Ten środek nie tylko pomoże w czyszczeniu, ale także tworzy powłokę, która zapobiega osadzaniu się kurzu i brudu.

Quartz Spray

Wosk to nie jedyny środek, który może skutecznie zabezpieczyć samochodową karoserię. Ten preparat również może wspomóc ochronę lakieru przed takimi czynnikami jak zmiany pogody czy promieniowanie słoneczne. Ten preparat oparty o nanotechnologię można wykorzystać zarówno do ochrony lakieru, jak i szyb. Dzięki hydrofobowości tego preparatu spływająca woda nie będzie tworzyć smug.

Tenzi Opona Plastik

Piękny wygląd opon również jest istotny. Ten preparat pomoże utrzymać jak najlepszy wygląd opon, jednocześnie zapobiegając przyczepianiu się nowego brudu. Środek ten można również stosować na te elementy, które zostały wykonane z plastiku. Preparat można stosować bezpośrednio na oponę lub też skorzystać ze standardowego aplikatora.

Tenzi Krwawa Felga

To nowatorski preparat, który służy przede wszystkim do czyszczenia felg. Dzięki niemu możliwe jest dokładne oczyszczenie ich z zalegających zabrudzeń, szczególnie takich jak metalowe opiłki czy rdza. Nazwa środka pochodzi od koloru, jaki zyskuje on po kontakcie z wymienionymi zabrudzeniami. Pozwala to na kontrolę rzeczywistego brudzenia się felg. Preparat ten może zostać zastosowany w przypadku standardowych, jak i aluminiowych felg.

Socialmedia

Warte uwagi

LCK preparaty do pielęgnowania tapicerki...

LCK Coralux Intensivschutz 250ml Jest to wysokiej klasy środek do impregnowania skór lakierowanych i licowych. Zapewnia on wysoki poziom ochrony skóry, przedłużając do maksimum jej...

Menzerna

Colourlock