CleanTech wytwarza kosmetyki oraz dodatki do samochodów najwyższej jakości, którą gwarantuje wysoka wiedza założycieli oraz pasja osób je tworzących. Na ekipę CleanTech Company składają się pracownicy pełni pasji, o wieloletnim doświadczeniu. Stawiają oni na rozwój i pilnują, aby klient dostał produkt najwyższej jakości.

Ponadto są to ludzie, których priorytetem jest wykorzystanie najnowszych technologii. Produkty CleanTech Co. spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe dzięki wiedzy, pasji i doświadczeniu ekipy CleanTech. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty tej firmy przeszły pomyślnie testy jakościowe i posiadają certyfikaty wymagane przez Unię Europejską.

CarnauWax

CarnauWax to płynny wosk, który poprawia wygląd lakieru i ochrania go. Jest łatwy i szybki w użyciu. Nadaje lakierowi wspaniałą głębię koloru jednocześnie go nabłyszczając. Dodatkową zaletą jest nadawanie powierzchni lakieru właściwości hydrofobowych. Oznacza to, że odpycha ona wodę oraz wszelkie zanieczyszczenia. Dzięki temu lakier na długo utrzymuje swoje lśnienie i czystość, a mycie staje się łatwe i szybkie. Dodatkowym atutem jest fakt, że może być także wykorzystany na wcześniej nałożony wosk lub sealant, co potęguje jego trwałość.

Red DeWheel

Red DeWheel usuwa głęboko osadzone zanieczyszczenia metaliczne felg i lakieru. Jest to środek o neutralnym pH, które zapewnia bezpieczeństwo dla lakieru i felg. Żelowa konsystencja umożliwia usuwanie nawet bardzo starego i zapieczonego pyłu z klocków hamulcowych oraz lotną rdzę z felg i lakieru. 

Shot Foam

Shot Foam służy do czyszczenia ekstrakcyjnego lub ręcznego zamszowej i materiałowej tapicerki samochodowej. Dzięki specjalnej recepturze czyszczenie jest bezpieczne, łatwe i przyjemne. 

Środek dzięki zasadowemu odczynowi nie zostawia plam i zacieków a usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Jego wysoka koncentracja zapewnia zadziwiającą wydajność. Wszystkie te cechy sprawią, że twój samochód po użyciu środka Shot Foam będzie czysty i pachnący. 

Czym wyczyścić felgi

Premium Liquid Wax

Premium Liquid Wax jest woskiem w płynie wysokiej klasy. Poprawia on wygląd lakieru i go chroni. Jego głównym składnikiem jest Caranbua, która pozwala nabłyszczyć lakier z jednoczesnym nadaniem mu głębi koloru. Jego kolejnym atutem jest łatwość i szybkość w aplikacji. Powłoka, którą tworzy ma właściwości hydrofobowe, co oznacza, że odpycha brud i wodę. Dzięki temu dorównuje twardym woskom. Premium Liquid Wax w pełni chroni przed blaknięciem lakieru, promieniowaniem ultrafioletowym, kwaśnymi deszczami oraz utlenianiem. Trwałość tego produktu zależy od warunków pogodowych, sposobu mycia oraz przygotowania lakieru. Wynosi ona od dwóch do trzech miesięcy.

Tar & Glue

Niestety niektórych plam na karoserii nie można usunąć tradycyjnymi metodami. W tym przypadku na pomoc przychodzi Tar & Glue. Działa  on przede wszystkim na ciężkie zabrudzenia ze smaru, gumy, oleju, kleju, smoły czy asfaltu. Do tego dobrze sprawdza się w czyszczeniu pozostałości z plam paliwa. Jego dodatkowym atutem jest łatwość rozprowadzania. Znajdujące się w składzie pochodne olejów roślinnych czynią ten produkt bezpiecznym dla środowiska. Ponadto nie znajdują się w nim lotne substancje toksyczne. 

Clean Wheel

Clean Wheel to skoncentrowany i mocno kwasowy produkt do czyszczenia felg. Silne właściwości czyszczące pozwalają usunąć największe brudy, w tym rdzę, a dodatkową jego zaletą jest migdałowy zapach. Jest przeznaczony  do czyszczenia wstępnego felg z aluminium i stali. Pod żadnym pozorem nie powinno się go używać do elementów chromowanych i lakierowanych. 

Glass Cleaner

Glass Cleaner jest preparatem czyszczącym szyby. Jego wyjątkowo silna formuła bardzo szybko usuwa zabrudzenia. Warto zaznaczyć, że Glass Cleaner nie zostawia smug ani zacieków. Glass Cleaner jest gwarancją idealnej przejrzystości!

Socialmedia

Warte uwagi

Co oznacza obecność mlecznego oleju na bagnecie?

Jeśli często sprawdzasz poziom oleju, masz większe szanse na wczesne wykrycie problemów, zanim staną się one zbyt poważne. Jednym z takich przypadków może być wykrycie mlecznobiałej...